NASZE MARKI

Realizacja pasji hotelowej rozpoczęła się w 2009 r. kiedy do życia został powołany Hostel Radom. Jest to miejsce chętnie odwiedzane przez Gości i cieszy się dobrą opinią na mapie usług noclegowych Radomia.

W odpowiedź na zapotrzebowanie rynku do życia został powołany Hostel Centrum, łączący w sobie standardy hotelowe. Szybko zdobył uznanie Gości i jest wybierany przez firmy oraz rodziny z dziećmi. Stworzona stołówka daje możliwość wykupienia smacznego wyżywienia.

Ośrodek Pszczółka położony jest w samym sercu Roztocza – Krasnobrodzie, który leży na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego. W naszej ofercie znajdą Państwo 9 wygodnych domków oraz 4 apartamenty.

Miejsce stworzone z myślą o uczących się dzieciach, które mieszkają poza Radomiem, a korzystają z nauczania w naszym mieście. Szukasz miejsca dla dziecka skontaktuj się z nami…

Apartamenty Centrum to dalsza faza rozwoju HostelGroupPoland.pl. Jest to miejsce bardziej ekskluzywne, ale nie drogie, tak aby każdy kto odwiedzi Radom mógł na mapie hosteli znaleźć tańsze rozwiązanie.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BRITANNICA” to dynamicznie prosperująca i rozwijająca się firma, działająca w branży tekstylnej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2004 w Radomiu. Od 2007 roku specjalizujemy się w produkcji konfekcji pościelowej pod marką „EXTRA POŚCIEL”. Mamy Państwu do zaoferowania najwyższej jakości tekstylia.

Nowy budynek na rynku radomskim z lokalami biurowo-handlowymi do wynajęcia. Idealne miejsce dla twojej firmy, nowoczesny budynek łączący funkcjonalność z prestiżowym wyglądem…